تعمیرگاه: 44324541 ||  فروشگاه: 33980067 

وبلاگ

معمولاً خودروها پس از طی مسافت‌ها و سال‌های متمادی افت شدیدی در توان پیدا می‌کنند. تعویض به موقع روغن موتور و نگه‌داری صحیح از موتور خودرو تا حد زیادی می‌تواند از افت شدید کارایی خودرو جلوگیری به عمل آورد. برای اینکه بتوانید در سربالایی‌ها و مواقع اضطراری کم نیاورید حتماً نیازی به خودرویی پیشرفته و گران قیمت ندارید. با به‌کارگیری توصیه‌های ذیل می‌توانید از خودروی خود به خوبی روز اول خود استفاده کنید.

ادامه مطلب...  

تون آپ (Tuning up) یا همان اسپرت کردن خودرو یعنی اعمال تغییرات در اتومبیل برای بهینه سازی آن. روشی که مهم ترین نشانه های آن شتاب، سرعت و زیبایی است. شاید بتوان گفت اسپرت کردن با تاریخ اختراع خودرو نزدیکی دارد.

ادامه مطلب...  


کارشناسان تیونینگ شرکت اشنیتزر بسته ارتقاییخودروی ب ام و سری 6 کوپهرا رونمایی کردند. این خودروی کوپه چهار در لوکس ساخت ب ام و یه یک بسته ارتقایی جدید شامل اسپویلر جلو، جلو پنجره کرومی، و سپرهای محافظ کنار و عقب می شود.

ادامه مطلب...  

بی ام و ۳۳۵i یکی از زیبا ترین کوپه ها و رودستر های جهان است که همواره مشتریان و طرفداران خود را در سراسر جهان داشته است و پرفروش ترین مدل کوپه بی ام و می باشد وهمانطور که قبلا هم ذکر شد سری 3 بی ام و برای سالهای متمادی خودرو سال اروپا شناخته شده است. 

ادامه مطلب...  

وقتي اسم تيونينگ به ميان مي آيد اولين سوال اين است كه از كجا شروع كنيم و اصولاً چه كارهايي بايد روي خودرو انجام دهيم. در جريان تيونينگ خودرو تعويض رينگ يكي از اولين ايده هايي است كه به ذهن ميرسد. البته هرگز نبايد اين دم دستي بودن را به معني بي اهميت بودن آن دانست. رينگ يكي از مهمترين قسمت هاي ظاهري خودرو است. گاهي تنها تعويض رينگ هاي يك خودرو مي تواند چهره آن را به طور كامل دگرگون كرده و از دل آن خودرو جديدي بيرون بياورد. 

ادامه مطلب...  

برای کاهش یا افزایش ارتفاع، چندین روش متداول وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم. در کنار کار روی بدنه، کاهش ارتفاع سپر و چند تکه کردن سقف، نگاهی به چندین روش برای ایجاد تغییرات ظاهری در خودرو می‌اندازیم.

ادامه مطلب...  

اگر تماشاگر مسابقات تلویزیونی باشید، حتما دیده اید که گاهی اوقات یکی از شرکت کنندگان چندین دور پیاپی مسابقه را بدون شکست پشت سر می گذارد. شاید کمتر کسی را بتوان یافت که نسبت به این بردهای پیاپی حس خاصی نداشته باشد. معمولا همه افراد یا به شدت طرفدار شخص برنده هستند و یا از او متنفرند!

ادامه مطلب...  

مرسدس C200 و ب ام و 320 را باید دو محصول کلاسیک از بنز و ب ام و نامید. دو رقیبی که بیش از 30 سال است از رویارویی با هم خسته نشده اند.پس از سال ها جنگ برابر و نابرابر این دو سدان نسبتا کوچک در شرایطی رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند که برای اولین بار در طول تاریخ هر دو از پیشرانه های چهار سیلندر توربو نیرو می گیرند.از این رو شاید این نبرد دیرینه اکنون نزدیک تر از همیشه باشد. 

ادامه مطلب...  

بدون شک هیچ زمانی در طول تاریخ خودروسازی به اندازه این روزها، رقابت بر سر ساخت سدان های فول سایزِ لوکس بالا نگرفته بوده. لذا ما بر آن شدیم تا دو خودروی برتر در این کلاس را، از نظر فنی امکانات و … مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب...  

مدل‌های استاندارد ب‌ام‌و M5 و مرسدس بنز E63 هر دو بالانشین سگمنت سوپرسدان‌ها هستند و برای تمامی اتومبیل‌های دیگر در این کلاس به‌عنوان معیار شناخته می‌شوند و ما قوی‌ترین نسخه از هرکدام را به رقابت فراخوانده‌ایم.  M5 Jahre Edition قوی‌ترین نسخه M5 است و به مناسبت 30 امین سالگرد تولید اولین نسخه M5 عرضه شده 

ادامه مطلب...